Маленька французька подорож

Автобусна екскурсія Львів –Прага-Париж– Версаль* – Діснейленд*– Дрезден–Велічка*- Львів
Виїзд 20.03. Ціна 6400 грн з особи (всі описані екскурсії вже в ціні) – без врахування візи.

День 1.

Львів – Краків

09.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордонів.
Екскурсія по Кракову – шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце сплетіння легенд …
Розміщення в готелі на території Чехії. Ночівля.

День 2.

Прага

Сніданок. Переїзд в Прагу.
Екскурсія “Знайомство з Прагою”. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця … і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час. Нічний переїзд в Париж.

День 3.

Париж

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню).
І ось Вона… довгоочікувана Франція – країна вишуканих вин, високої моди, дорогих парфумів, гарних жінок і безлічі таємниць … Пішохідна екскурсія“Побачення з Парижем”. Нас чекає захоплююча подорож по одному із найживописніших кварталів Парижу. Екскурсія розпочнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Пройдемо вузькими середньовічними вуличками (в Латинському кварталі знаходиться найвужча вулиця Парижу), мимо книжних магазинчиків, кафе і ресторанчиків.Вільний час.
Можливість самостійно побувати на Ейфелевій Вежі (вх квитки).
Поселення в готель. Ночліг.

День 4.

Париж – Діснейленд

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Екскурсія “Енциклопедія віків – Лувр” (+ вхідний квиток). Світ Мистецтва – світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври.
Додаткова екскурсія Діснейленд (18€+вх квиток). Чарівний світ Діснея відкриває перед вами свої двері і, переступивши його поріг – ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих – країна фантазій, відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок. Зустрітися з драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, побувати в будинку знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева..

Нічний переїзд в Німеччину.

День 5.

Дрезден

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Вільний час в Дрездені.
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту – Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера.
Ночівля на території Чехії.

День 6.

Величка – Львів

Сніданок. Можливість відвідати супермаркет.
При бажанні – екскурсія по Оломоуцу (10Є). Виїзд в Україну. Переїзд по території Польщі.
На всі тури діє додаткова акційна знижка 5%!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Всі поля обов'язкові для заповнення.