ГРН600

за добу

Вілла Grand - новенький сучасний відпочинковий комплекс на окраїні Східниці, з номерів якої відкриваються прекрасні краєвиди на гори. Вілла побудована за найвищими міжнародними стандартами та гарантує своїм гостям шикарний відпочинок, родзинкою якого стане релакс в басейні та чанах.
ГРН250

за добу

Зелені Пагорби - новенький екологічний і оздоровчий комплекс на околиці Східниці, з номерів якого відкривається прекрасний вид на гори і ліси, а на ділянці є джерела мінеральних вод 2С, №25 та №26. До Ваших послуг 8 номерів різних типів, розташованих на 3-х поверхах, їдальнею, яка працює на першому поверсі і пропонує страви домашньої карпатської кухні і ароматні страви на мангалі.
ГРН450

за добу

Золоте Руно – красивий комплекс на схилі гори поруч зі Східницькими мінеральними джерелами №1, №3 та в безпосередній близькості до лісу. Цікаве оформлення номерів екологічним інтер’єром зробить Ваш відпочинок тут незабутнім, а краєвиди, що відкриваються з номерів готелю не залишать Вас байдужими.
ГРН650

за добу

ЕкоВілла ДаЯрТа Східниця почала свою туристичну історію в Прикарпатті з 2016 року. Вдале розміщення на території курортної Східниці забезпечить Вам чудові краєвиди на лісові масиви, а стилізована територія і свіжість дерев’яної будівлі – масу приємних вражень. Вілла розташована поблизу центру Східниці, тому до кожного з цілющих джерел мінеральної води декілька хвилин ходьби. Найближче знаходяться джерела №18, 2-С та №1.
ГРН450
"Фурми" - симпатичний міні-готель в тихому мальовничому районі Східниці пропонує для відпочинку 6 номерів типу стандарт та люкс. Всі номери просторі та світлі, обладнані ТВ, холодильником, сейфом, чайником, феном. Гості міні-готелю "Фурми" мають можливість замовити харчування та медичні послуги.
Показ 1-5 of 5 results for ВіллаОчистити