Болгарія

ДОВІДКА ПРО БОЛГАРІЮ

Болгарія знаходиться на Балканському півострові – між Середземним та Чорним морями і тягнеться на захід, вглиб Балканського півострова на 550 км. Південний кордон Болгарії знаходиться на відстані мінімум 25 кілометрів від Білого моря (мале море в басейні Егейського моря). Західний кордон Болгарії знаходиться на відстані 280 кілометрів від узбережжя Адріатичного моря. Населення Болгарії – 7,8 млн. людей, площа – 110910 кв. км, протяжність берегової лінії Болгарії – 354 км. Болгарія межує на півдні з Грецією, на заході – з Македонією і Сербією, на півночі – з Румунією, на південному сході – з Туреччиною. Східний кордон – Чорне море. Болгарія знаходиться в південній частині помірного кліматичного поясу. Клімат – м’який, за рахунок впливу Середземного моря і малих морів його басейну, а також Чорного моря. Однак, через віддаленість від Гольфстріму зима в Болгарії холодна. Болгарія – це країна різноманітних самодостатніх малих міст і сіл, і в цьому її своєрідність, і в цьому її зміст. Більшість цікавих міст і сіл мають кілька-тисячолітню історію, на місці попереднього поселення будувалося більш нове. Наприклад, на краю Варни виявлений величезний некрополь віком 7-8 тисяч років, причому поховані в ньому не первісні люди, а люди – носії цивілізації сучасного нам типу. У Болгарії є розвинена мережа курортів. В основному, ці курорти можна віднести до трьох типів: гірські і гірськолижні курорти, морські курорти, спа-курорти – на мінеральних водах і лікувальних грязях. У Болгарії є старі традиції прийому туристів в селах, містечках, в горах – в малих готелях, будинках, гірських притулках (гірських готелях). Захоплення болгар гірськими лижами, сноубордом, походами по горах, парапланінгом роблять Болгарію особливо привабливою для активного туризму. Основне населення – болгари. Болгарський народ має дуже давнє коріння. Є гіпотеза, що болгари – прямі продовжувачі народів Родючого півмісяця, що жили близько 10 тисячоліть тому. На своєму багатотисячолітньої шляху він ввібрав багато народів, але вважається що болгари – слов’яни. Болгарія є членом НАТО, в 2007 році вступила в Євросоюз. Більшу половину Болгарії займають гори висотою до 3000 метрів (Балканський хребет, Ріла, Родопи, Пірін), передгір’я, порізані невисокі плато. Узбережжя на більшій своїй протяжності має високі береги і зрізану берегову лінію. Глибини більше 500 метрів починаються на відстані декількох десятків кілометрів від берегової лінії. Узбережжя Болгарії різко відрізняється від низького і порізаного північного берега Чорного моря, що має там малу глибину.

ПОГОДА В БОЛГАРІЇ

Погода в Золотих Пісках » Болгарія
Вартість турів уточнюйте за тел. 098 55 131 55, 03248 48 038

Віза

Для громадян України діє БЕЗВІЗОВИЙ режим в’їзду на територію Болгарії. Варто зазначити, що хоча Болгарія і є членом Євросоюзу, але до числа країн Шенгенського договору НЕ ВХОДИТЬ! Болгарія 1Болгарія 2Болгарія 3Болгарія 4Болгарія 5Болгарія 6

КУРОРТИ БОЛГАРІЇ

Золоті Піски zoloti-piskyЗолоті Піски – один з найпопулярніших курортів Болгарії, що прекрасно підійде для сімейного відпочинку. Близьке розміщення до аеропорту – всього 20 км від Варни – дає додаткову зручність для наших туристів. Свою назву курорт отримав через чудові пляжі, протяжністю майже 4 км та дуже чисте море. В Золоті Піски варто приїхати любителям СПА-процедур, адже місцеві лікувальні грязі прославлені на всю Європу. Великим плюсом є наявність мінеральних вод, за що Золоті Піски отримали славу і бальнеологічного курорту. Велика кількість аквапарків, екскурсій, музеїв та природніх парків зроблять ваш відпочинок тут незабутнім!
Албена albena Сучасний і дуже популярний серед європейської молоді курорт з найширшими в Болгарії пляжами, до речі, надзвичайно чистими та з ідеальним дрібненьким пісочком. Всі готелі Албени користуються славою обслуговування на найвищому рівні, адже знаходяться під протекторатом однієї готельної лінії з відчутним контролем. Албена підійде для відпочинку для будь якої категорії туристів, оскільки відшукати тут райське місце під гарячим чорноморським сонцем зможуть всі і на кожен гаманець.
Балчик balchyk Місто-курорт на узбережжі Чорного моря, котре в цьому місці має особливий для Болгарії синій колір. Балчик славиться своєї зеленою територією, яку тут по-особливому бережуть. Саме тому, приїхавши сюди, складається враження, що потрапляєш на екзотичний острів десь в тропіках. Цим і заманює Балчик любителів тихого, спокійного відпочинку та справжніх романтиків, які шукають екзотику в Європі. Якщо Ви з таких людей – Вам варто відпочити в місті Балчик!
Сонячний Берег sonyachnyj-bereg Надзвичайно теплий і великий курорт, сама назва якого приваблює туристів зі всього світу та є дуже влучною. Відпочивати в Сонячний Берег приїжджають люди будь якого віку, але місцеві розважальні комплекси більше направлені на сімейний відпочинок. Тут дуже велика кількість водних атракціонів, конкурсів, дискотек, а також великі чисті пляжі. Для любителів історії та архітектури працюють туристичні фірми, що забезпечать Вам цікаві екскурсії по місцевих принадах та досвідчених російськомовних гідів. Без сувенірів та прекрасних вражень Ви звідси не повернетесь!
Кранево kranevo Кранево – райський куточок на узбережжі Чорного моря, що виділяється можливістю відпочити в Болгарії бюджетно. Це невелике містечко має славу національного та дуже колоритного населеного пункту зі збереженими традиціями місцевого населення, гордого і водночас дуже привітного. Ціни в Кранево однакові як для місцевого населення, так і для туристів. Працюють тут і великі готелі, і простіші вілли в приватному секторі, а ціни на місцевому ринку Вас приємно здивують. Любителі бурхливого нічного життя та дискотек можуть відвідати курорт Албена, що знаходиться в 30 хвилинах повільної прогулянки піщаним пляжом від Кранево.
Несебр nesebr Несебр – відомий болгарський курорт, що розташований на невеликому півострові зі скелястими берегами і має славне історичне минуле. Тут буде чим помилуватися любителям історії та архітектури – старе місто має багато фортифікаційних споруд. Крім цього, в Несебрі прекрасні піщані пляжі, надзвичайно чисте море, багато зелених насаджень та дуже чисте повітря. Обслуговування в готелях курорту за всіма відгуками на найвищому рівні, для дітей та молоді працює велика кількість атракціонів та розважальних програм.