[dt_sc_hr_invisible_small]
[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”red” target=”_blank” link=’/home/booking/’]Забронювати [/dt_sc_button]

[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”blue” target=”_blank” link=’/ru/category/spo/’ ]Гарячі тури [/dt_sc_button]
[dt_sc_hr_invisible]

[dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_tab title=” ДОВІДКА ПРО ЧОРНОГОРІЮ “]

[dt_sc_three_fifth first type =” type1″]
[dt_sc_hr_invisible_small]Чорногорія вабить до себе туристів унікальною природою, м’яким кліматом, хорошою екологією, і, звичайно ж, висококласним сервісом. Чорногорію обирають не тільки любителі пляжного відпочинку, але й шанувальники екскурсій по історичних та культурних пам’ятках країни. У Чорногорії буде цікаво відпочивати і молоді, і сімейним парам, і сім’ям з дітьми. Для кожного тут знайдеться заняття до душі: молодь зможе насолоджуватися нічними дискотеками і прекрасними пляжами, сімейні пари – тишею і затишком, а сім’ї з дітьми – сприятливим кліматом і ласкавим морем. М’який клімат, блакитне Адріатичне море, чисте повітря, прозорі озера і річки, практично незаймана природа, чисті і густі ліси – все це Чорногорія, яка начебто спеціально створена для відновлення здоров’я і втрачених сил. Тури в Чорногорію – це чудова можливість насолодитися чистим повітрям, теплим морем і спокійною атмосферою. А якщо вам набридне розмірений відпочинок, то ви в будь-який момент зможете прикрасити його екскурсіями по численних визначних пам’ятках країни.
Офіційна назва – Республіка Чорногорія. Площа: 13,8 тис км2. Столиця: Подгоріца. Населення: 650 тис. осіб. Офіційна мова – сербська. Час відстає від київського на 1 год. Найбільші міста, тис. осіб: Подгоріца – 118, Ніксіч – 74,7. В країні переважає православ’я. У Чорногорії знаходиться два міжнародних аеропорти: Подгоріца і Тіват. Грошова одиниця – євро.
Чорногорія розміщена на Балканському півострові. Межує з Хорватією, Боснією і Герцеговиною на північному заході, Сербією на північному сході та Албанією на південному сході. Довжина узбережжя становить 293,5 км. Найбільше озеро – Скадарське (391км2). Найглибший каньйон – річка Тара. Найвища гірська вершина – Боботов кук – 2522 м вище р. м. Клімат середземноморський. Середня температура липня – 27 оС, максимальна температура моря – 27 оС . Прозорість води – від 38 до 56 метрів.

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=” КАРТА КУРОРТІВ ЧОРНОГОРІЇ “]

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=”ПОГОДА НА КУРОРТАХ”]

Погода в Шарме эле Шейхе » Египет

[/dt_sc_tab]

[/dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_hr_invisible_small]
Вартість турів уточнюйте за тел. 098 55 131 55, 03248 48 038

Виза


Для громадян України передбачений безвізовий режим в’їзду до Чорногорії.
Також віза не потрібна громадянам Євросоюзу, Білорусії, Росії, Латвії, Литви, Естонії, Вірменії, Грузії. Для решти громадян віза обов’язкове.
Закордонний паспорт повинен бути дійсний як мінімум 4 тижні після передбачуваного закінчення поїздки. Без попереднього бронювання готелів або турваучера при в’їзді в Чорногорію для громадян України, РФ, Білорусі досить чинного закордонного паспорту та зворотного квитка. У цьому випадку турист протягом 24 годин після в’їзду повинен зареєструватися в готелі або у господарів орендованих апартаментів. Туристичний збір за добу проживання в Чорногорії з однієї людини становить близько 1 Євро. Зареєструватися турист може у туристичній організації, в турбюро, або в поліції в інспектора з іноземців.

MoMonMontMonte

M

Montene