[dt_sc_hr_invisible_small]
[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”red” target=”_blank” link=’/home/booking/’]Забронювати [/dt_sc_button]

[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”blue” target=”_blank” link=’/category/spo/’ ]Гарячі тури [/dt_sc_button]
[dt_sc_hr_invisible]

[dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_tab title=” ДОВІДНИК ПРО ГРЕЦІЮ “]

[dt_sc_three_fifth first type =” type1″]
[dt_sc_hr_invisible_small]Греція надає всі умови для проведення відпустки на будь-який смак – від найрізноманітніших пляжах до огляду історичних та культурних пам’яток. Різнобарвний пейзаж країни складений, як калейдоскоп, із надзвичайної блакиті моря та неба, золотого кольору пляжів, білизни будинків, прикрашений сосновими деревами та оливковими гаями. Греція пропонує доступний відпочинок і має розвинену туристичну інфраструктуру, приймаючи на своїх узбережжях кожного року близько 11 млн. туристів – майже стільки ж, скільки становить її корінне населення.
Оскільки довжина берегової смуги країни перевищує 10 тисяч миль, то в Греції Ви завжди перебуваєте поблизу моря. Недивно, що Греція – це рай для шанувальників пляжу та ентузіастів водного спорту. Це також скарбниця культурних та архітектурних багатств із славетними пам’ятками античної культури у Афінах, Дельфах, Олімпії, Марафоні, Мікенах та Кноссосі. Проте, для багатьох, найяскравішими спогадами про відпустку, можливо, будуть ті веселі вечори, що проводяться у місцевих тавернах.
Грецькі курорти омиваються Середземним, Іонічним, та Егейським морями.Греція – складається з материкової частини та островів. Греції належать більше 3000 островів, найбільші з яких – острів Крит, Евбея, Міконос, Санторіні, Хіос, Корфу, Закінф, Самос, Карпатос, Лесбос, Родос, Тасос та ін. Більшість з островів безлюдні. Площа країни – 132 000 кв.км. Столицею країни є легендарне місто Афіни з населенням близько 5 млн. людей. Інші великі міста – Салоніки, Патри, Волос, Іракліон, Лариса та ін. Державна мова – грецька, але для спілкування з туристами широко використовуються англійська та німецька мови. У Греції живе багато вихідців з колишнього Радянського Союзу, тому в багатьох місцях можна почути і російську мову.
Греція – переважно гірська країна. Її найвища вершина Мітікас (2917 м) належить до гірської гряди Олімп. Клімат країни субтропічний, середземноморський, зі спекотним і сухим літом, м’якою дощовою зимою. В році є 300—310 сонячних днів. Середні температури січня 4—12°C, липня 25—27 °C. Опадів на рівнинах випадає близько 400—700 мм, в горах – до 1500 мм на рік.

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=” КАРТА КУРОРТІВ ГРЕЦІЇ “]

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=”ПОГОДА НА КУРОРТАХ”]

Погода Шармі елі Шейху » Греція

[/dt_sc_tab]

[/dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_hr_invisible_small]
Вартість турів уточнюйте за тел. 098 55 131 55, 03248 48 038

Віза


Громадяни України можуть виїжджати в Грецію лише з діючою грецькою шенгенською візою, що оформляється в Генеральних консульствах Греції в Україні. Вартість такої одноразової туристичної візи для дорослих – 60 €.

GGrGreGrecGreciGrecijj