Відпочинок в Карпатах дарує заряд поважних емоцій і енергії на весь рік! Карпати ідеальні для тих, хто цінує «дику» природу та обожнює зимові види спорту. Сюди їдуть любуватися красою гір та оздоровлюватися. Для гірськолижного відпочинку створені всі умови: прокат лиж, бордів, підйомники, траси різних рівнів складності, кафе і колиби.
Варто зауважити, що з кожним роком курорти все більше і більше радують відвідувачів більш якісним сервісом і демократичними цінами. Буковель приносить насолоду від гідного європейського сервісу, Драгобрат дозволяє єднатися з природою, Славське – кличе всю родину. А ті, кому чуже катання на лижах і бордах можуть обрати сані, ковзани, сауни, квадроцикли, чани, сноутюбінг. Все більшою популярністю користується зелений туризм: піші прогулянки в гори, сплави на байдарках, захоплюючі екскурсії, катання на конях, риболовля, збирання грибів, ягід, лікарських рослин, багато іншого.
Карпати – фантастичний край первородної природи, живописних гірських ландшафтів, кремезних лісів, кришталево чистого повітря, швидких гірських потоків, мінеральних джерел. Через відсутність промислових підприємств цей регіон є екологічно чистим.
Відпочивати в Карпатах можна протягом всього року.

Буковель, гірськолижний курорт
Гірськолижний курорт “Буковель” розташований за селом Поляниця. Знаходиться він на висоті 920 метрів н.р.м. Сезон катання тут може тривати з листопада до середини квітня. Різноманітні траси та розвинена інфраструктура дозволяють Буковелю вийти на європейський рівень. Зима на Буковелі — це, звісно, лижі та сноуборди. Несніжні зими рятує штучне засніження трас. На Буковелі два десятки трас для початківців, більше 25 — червоних та 12 чорних трас. Загальна кількість понад 6о. Довжина трас — від 300 до 2 300 метрів. Перепад висот становить від 40 до 380 метрів. Діє біля 20 витягів: є бугельні та 2-х, 3-х та 4-крісельні витяги та мультиліфт. Деякі траси мають освітлення — можна кататись ввечері.
Витяги працюють в усі періоди – ними піднімаються туристи задля казкових краєвидів, що відкриваються з вершин довкола Буковелі.

Драгобрат, гірськолижний курорт
Сезон тут інколи триває до середини травня, а крутизна схилів та кількість трас для фрірайду тішить кожного лижника/бордиста. Тут є все, що потрібно для щастя: лижна школа для початківців, схили, придатні для фрірайду — всього до 20 трас різного рівня складності, розвинута інфраструктура і прекрасні карпатські краєвиди! Загальна протяжність трас на Драгобраті складає до 10 км, довжина трас — від 300 метрів до 2 кілометрів. В разі необхідності, на ратраці можна виїхати ще вище, подовживши таким чином спуск з 2 до 3 км.

Захар Беркут, с. Волосянка, гірськолижний курорт
Гірськолижний курорт “Захар Беркут” близько розташований до Славського. Тут діє понад 10 трас різного рівня складності. Перепад висот складає 552 м. Загальна протяжність трас складає 9 км: є 6 синіх, 4 червоних та одна чорна траса. Курорт у своєму розпорядженні має 5 підйомників: парнокрісельний – 2 800 м, зі станцією підсадки на висоті 1 075 м; три бугельних на 700, 750 та 800 метрів; мультиліфт на 250 метрів.

Еко-курорт Ізки, гірськолижний курорт
Це чудове місце відпочинку для дорослих та дітей. Чисте повітря, цілюща вода та різномаїття розваг перетворюють невелике село на рай для прихильників активного відпочинку. Працює бугельний витяг довжиною 950 м, а також двокрісельний — 1 000 м. Місцеві спуски характеризують як легкі та середнього рівня складності, є ратрак і штучне засніження трас. Передбачені прокат спорядження, працює школа лижників. Один з плюсів організації курорту — близькість місць проживання до трас.
На території курортного комплексу наявна лікувальна вода, яка придатна для лікування шкіри та шлунково-кишкових хвороб.

Красія, гірськолижний курорт
Гірськолижний курорт на Закарпатті, затишне місце для проведення зимового відпочинку та літніх відпусток.
Напевно головна перевага курорту Красія – відсутність натовпу, черг та високих цін. Катання у Красії можливе з грудня по квітень. Зими зазвичай сніжні та є системи штучного засніження трас. У Красії працюють шість витягів та підйомників – є одно-, дво- та чотиримісні крісельні, два бугельних та приватний мультиліфт.
Перепад висоти складає 600 м. Найдовша траса має 3.5 км протяжності, є чимало варіантів позатрасового катання.

Славське, гірськолижний курорт
Круті схили Славського приваблюють професійних спортсменів та аматорів гірських лиж. Один з найвідоміших гірськолижних курортів України можна відвідувати не тільки взимку, але й влітку.

Пилипець, гірськолижний курорт
Закарпатське село Пилипець приваблює лижників, сноубордистів та просто аматорів активного відпочинку. Цей відомий гірськолижний курорт розташований поблизу чарівних природних атракцій: водоспаду Шипіт та полонини Боржава. В селі цілорічно працює канатна дорога: Боржавські підйомники. Крім того, до послуг туристів двомісний крісельний підйомник. Найдовша траса — на Гимбі, її протяжність становить 4 000 м. Гимба краще підходить для досвідчених спортсменів.
Пилипець влітку приймає туристів так само гостинно, як і взимку чи навесні. На вас чекають прогулянки чарівними Боржавськими полонинами, повними чорниць.

Ясіня, гірськолижний курорт
Взимку в Ясіні нема де яблуку впасти: селище — найближчий населений пункт до найвисокогірнішого лижного курорту України, Драгобрату. Сюди, окрім як за житлом помірної вартості, приїздять за гуцульським колоритом та зручністю виходу на маршрути до Петросу та Говерли