[dt_sc_hr_invisible_small]
[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”red” target=”_blank” link=’/home/booking/’]Забронювати [/dt_sc_button]

[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”blue” target=”_blank” link=’/category/spo/’ ]Гарячі тури [/dt_sc_button]
[dt_sc_hr_invisible]

[dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_tab title=” ДОВІДНИК ПРО КІПР “]

[dt_sc_three_fifth first type =” type1″]
[dt_sc_hr_invisible_small]Кіпр один з найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я. Кіпр – це чарівні пейзажі, сонячні, дивовижні середземноморські пляжі, це історія, легенди і просто величезний музей під відкритим небом. Острів, оточений історією: первісні поселення періоду неоліту і класична краса грецьких храмів, язичницькі театри римлян і перші християнські монастирі, візантійські церкви, прикрашені іконами і фресками, франкські абатства і замки, готичні собори, що нагадують про славу хрестоносців, венеціанські стіни, що оточують їх.
Столиця – м. Нікосія. Офіційні мови – грецька і турецька, широко використовуються англійська, французька та німецька мови. Кіпр географічно розташований на Близькому Сході, але політично і культурно він вважається частиною Європи і входить до складу Євросоюзу. З давніх часів Кіпр завжди був одним з мостів між Європою і Азією.
Площа острова – 9251 км. Великих річок і озер на Кіпрі немає. Центральна рівнина Месаория оточена горами Кіренія і Пентадактилос на півночі, і гірським масивом Троодос на півдні і заході. Уздовж південного узбережжя також є значні рівнинні області. 30 прямих авіарейсів пов’язують Кіпр з більшістю країн Європи і Близького Сходу, забезпечує зв’язок з усім світом. Сучасні міжнародні аеропорти знаходяться в Ларнаці і Пафосі.
Лімассол і Ларнака є морськими портами. Автобусний транспорт з’єднує головні міста Кіпру. Кілька великих туристичних фірм організовують автобусні екскурсії по всьому острову в сучасних автобусах. Маршрутні таксі курсують між всіма великими містами в денний час. Велика кількість фірм надає автомобілі в оренду, але не забувайте, що на Кіпрі лівосторонній рух!
Клімат на Кіпрі – середземноморський, з вологою теплою зимою і дуже жарким сухим літом. Середньорічна температура досягає + 20,5 °. Середня температура в гарячому місяці – серпні + 35 °, а в січні 0 °. Середньорічна кількість опадів невелика: на рівнинах – 360-400 мм, а в горах – 700-1000 мм.

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=” КАРТА КУРОРТіВ КІПРУ “]

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=”ПОГОДА НА КУРОРТАХ”]

Погода Шармі елі Шейху » Кіпр

[/dt_sc_tab]

[/dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_hr_invisible_small]
Вартість турів уточнюйте за тел. 098 55 131 55, 03248 48 038

Віза


Громадяни України можуть безкоштовно отримати про-візу для відпочинку на Кіпрі.
Обов’язковою умовою для відкриття про-візи в Кіпр є прямий переліт з України на Кіпр. Переліт в зворотню сторону може бути транзитним, але наявність його є обов’язковою. Більше ніяких документів для відкриття про-візи подавати не потрібно. Особиста присутність туриста в консульстві / візовому центрі також не потрібно. Здача біометричних даних для відвідин Кіпру не потрібно. Анкету на отримання про-візи необхідно відправляти не раніше ніж за 3 місяці до планованої поїздки, і не пізніше 3 днів до вильоту. Для того щоб отримати про-візу, необхідно на електронну пошту офісу, де була зроблена заявка, відправити наступні документи: скан копія паспорта туриста і заповнена анкета. У разі позитивної відповіді, консульство надсилає електронну візу (про-візу) протягом 3-х робочих днів і більше. Одноразова віза категорії С на Кіпр оформляється на 90 днів перебування.

k5

k

k4k3k2

SONY DSC