[dt_sc_hr_invisible_small]
[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”red” target=”_blank” link=’/home/booking/’]Забронювати [/dt_sc_button]

[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”blue” target=”_blank” link=’/category/spo/’ ]Гарячі тури [/dt_sc_button]
[dt_sc_hr_invisible]

ПАФОС
PafosПафос – елітний курорт на західному узбережжі Кіпру, що манить туристів з усього світу комфортними пляжами, захоплюючими краєвидами на затоку та, мабуть, найбільшою на Кіпрі кількістю історичних пам’яток. Саме тут вийшла з морської піни сама Афродіта і скупавшись в цьому місці, за легендою, можна омолодитись і відчути прилив сил та кохання.
В Пафосі знаходяться одні з найдорожчих готелів на Кіпрі, тому відпочинок тут, порівняно, не з дешевих. Курорт не зорієнтований на дитячий відпочинок, анімаційних програм і дитячих майданчиків тут обмаль, зате затишних бухт і відокремлених пляжів, першокласних ресторанів і інших складових інфраструктури «красивого життя» вистачило б на весь острів.


АЙЯ НАПА
Aya-NapaСучасний престижний курорт Айя Напа – справжній рай для молоді, тому його часто й називають “другою Ібіцою”. Це місто користується популярністю і у самих кіпріотів за романтичні пейзажі, величезну кількість дискотек, барів і таверн, що підтверджує статус молодіжного курорту. Аквапарк, широкі пляжі із золотим піском і безпечне море роблять це місце привабливим і для сімейного відпочинку з дітьми.


ЛАРНАКА
LarnakaЛарнака – одне з найбільших міст Кіпру з дивовижною архітектурою та витаючою атмосферою античності. Це курорт, рекомендований для економного відпочинку з маленькими дітьми, оскільки море тут неглибоке, з піщаним дном. Більшість готелів розташована в туристичній зоні Ларнаки, створеної на схід від міста на узбережжі піщаного затоки. Також цей курорт підійде для літніх людей, які хочуть відпочити з комфортом, але далеко від шуму великих міст. Тим, хто віддає перевагу активному відпочинку, Ларнака пропонує велику кількість барів, ресторанів, нічних клубів, переважно – в центрі міста. У Ларнаці знаходиться міжнародний аеропорт.


ЛІМАСОЛ

LimasolНайбільший курорт Кіпру – Лімасол – являється і найбільшим культурним та торговим центром острова. В Лімасолі кожен турист знайде “свій відпочинок”, благо, варіантів яких тут предостатньо: від бізнес-поїздок до рексу на знаменитих пляжах. Для дітей тут працюють три аквапарки, «луна-парк» і єдиний на Кіпрі зоосад в міському парку атракціонів. Курорт особливо добре підійде тим, хто хоче побувати в різних куточках острова, оскільки розташований він приблизно посередині між усіма пам’ятками.


ПРОТАРАС
ProtarasПротарас – курорт, що не залишить байдужими любителів красивих місць відпочинку. Відпочивати тут можна як спокійно, так і активно не виходячи за межі вибраного комплексу, котрі покращуються з кожним сезоном. Мальовничі скелясті бухти, піщаними пляжами та сучасні готельні комплекси відмінно підійдуть для романтичної подорожі або сімейного відпочинку. Тут часто проводять весільні церемонії як самі кіпріоти, так і іноземні пари. А за розвагами можна поїхати в Айя-Напу, яка знаходиться зовсім не далеко.


ПІССУРІ
PissuriКурортне селище Піссурі розкинулося між великими курортами Пафос та Лімасол, з кожним роком набуває все більшої популярності. В будь яку пору року чудові краєвиди цього місця притягують любителів спокійного, розміреного відпочинку в сучасному готелі, цінителів спокійно провести час на узбережжі та погуляти в горах.