Робіть подарунки в День Закоханих!

14 лютого – день, який не потребує особливого представлення. День святого Валентина святкують в цілому світі і завжди з особливим розмахом. В Україні день всіх закоханих випадає на романтичний, казково-засніжений час, тому вибратись на відпочинок в Карпати на період, що охопить 14 лютого – вважається великим досягненням. Переважно, це подарунок. Запросити кохану людину в романтичну подорож – що ж може бути приємнішим?
ДіАнна-Тур радить не зволікати зі здійсненням такої невеличкої мрії! Вибирайте відпочинок в Східниці і Ви не прогадаєте! Гори, покриті сніговою ковдрою, ліс, чисте повітря, довгі зимові вечори, романтичні прогулянки та поїздки, можливість разом покататись на лижах та насолодитись красою природи Бескидів з висоти крісельних підйомників – це лише невелика частина того, що чекає на Вас в Східниці. Залишається вибрати лише місце для відпочинку. А вибір чекає Вас великий… І кожен, хто колись шукав для себе відпочинок через Інтернет, знайомий з фразою : «очі розбігаються». Завжди ж хочеться знати, за що платяться гроші і на що очікувати по приїзді.
Як і кожен курорт Східниця пропонує різні варіанти для відпочинку як по цінах, так і за рівнем комфорту. ДіАнна-Тур пропонує Вам ознайомитись з деякими варіантами розміщення в готелях та віллах Східниці для святкування Дня закоханих, котрі ще не заброньовані.

*ЛОК «ДіАнна», номер «Standart Comfort» – 1700 гривень.
*Готель «Тустань» – номер «Стандарт А» – 1665 гривень.
*Вілла «ДаЯрТа» – номер «Напівлюкс» – 500 гривень.
*Вілла «Вербена» – номер «Сімейний» – 400 гривень.
*Кімнати в приватних садибах – від 250 гривень.