Східниця

Курорт Східниця – бальнеологічний рай в Прикарпатті, що розкинувся на висоті 700-900 м. над рівнем моря, в кліматичній зоні з м’якою зимою та теплим літом, що дозволяє приймати гостей цілий рік. Східниця гордо носить ім’я відкривача тутешніх мінеральних джерел – пана Омеляна Стоцького, плоди праці якого зараз вдало лікують хвороби печінки, нирок, шлунку, діабет та ін. в неймовірно швидкі терміни та з дивовижними результатами! Відпочинок в Східниці – прекрасний вибір для тих, хто любить спостерігати захід сонячного диску за гірські масиви, дихати чистесеньким повітрям, відновлювати свої сили зв’язком з природою та прекрасно проводити відпустки! Східниця – це місце, де пахне здоров’ям. Майже 50 цілющих джерел рівномірно охопили колом центр курорту, тому, де б Ви не відпочивали, до потрібного Вам джерела води всього кілька хвилин легкої прогулянки доглянутими стежинами. Різні варіанти відпочинку в Східниці представлені таким асортиментом розміщення, який підійде Вам найкраще: Східниця готелі; Східниця санаторії чи Східниця приватний сектор – вибір за Вами, рекомендації щодо відпочинку – за нами. Звертайтесь, вибирайте найкраще та відкрийте для себе європейський рівень комфорту, справжню “Карпатську Швейцарію” – Східницю! Ваш вибір – Ваше здоров’я!

ПОГОДА У СХІДНИЦІ

Погода
Погода у Східниці

вологість:

тиск:

вітер:


БАНКИ ТА БАНКОМАТИ В СХІДНИЦІ

Відділення “Укргазбанк”
вул. Тараса Шевченка, 55А

Банкомат “Укргазбанк”
вул. C.Бандери, 5
готель ДіАнна 4*

Банкомат “Укргазбанк”
ул. Тараса Шевченка, 2А
готель “Київська русь”

Банкомат “Укргазбанк”
вул. Зарічна, 3-А
готель “Три сина и дочка”

Відділення “Ощадбанк”
вул. Золота баня, 3

банкомат “Ощадбанк”
вул. С.Бандери, 5
готель ДіАнна 4*

Банкомат “Райффайзен Банк Аваль”
вул. Золота Баня, 2а
готель “Тустань”

КРАЩЕ ЖИТЛО В СХІДНИЦІ

Східниця готелі, вілли, санаторії
ГРН2 000

за добу

“ДіАнна” – чотиризірковий лікувально-оздоровчий комплекс, який важко не помітити при в’їзді в Східницю. До ваших послуг більше 100 найсучасніших комфортних номерів різних категорій, потужний медичний центр зі СПА-зоною, безліч розваг та надзвичайно-красива територія, що підкреслює особливий стиль комплексу. А чого варті унікальні страви з мангалу та музикальні вечори в топовому ресторані “Джамбо”
ГРН300

за добу

Сідус - хороший лікувально-оздоровчий комплекс в центрі Східниці, поруч з готелями «Три сини та донька 4 *» і поблизу джерел мінеральних вод №3, №1с і №13. Комплекс налічує 3 корпуси на 27 номерів різних типів і може розмістити до 70 відпочиваючих одночасно.
ГРН499

за добу

Готель «Едем» – це 9 номерів в самому центрі курорту Східниця та гарний вибір для відпочинку з лікувальною базою: комфортні номери, ресторан і кафе, смачна кухня та хороша медицина.
ГРН600

за добу

Вілла Grand - новенький сучасний відпочинковий комплекс на окраїні Східниці, з номерів якої відкриваються прекрасні краєвиди на гори. Вілла побудована за найвищими міжнародними стандартами та гарантує своїм гостям шикарний відпочинок, родзинкою якого стане релакс в басейні та чанах.