ГРН1 675

3 дні, 2 ночі

Автобусна екскурсія в тіні Карпат. Запрошуємо Вас провести свої вихідні на батьківщині Нафтусі, в самому серці Прикарпаття – в Східниці. Вас чекає безліч позитивних емоцій, багато цікавих місць та море приємних вражень.
ГРН450

12 годин

Автобусна природнича екскурсія "Синевир - Боржава". В програмі - природа, краєвиди, водоспад Шипіт, канатно-крісельна дорога, центр Бурого Ведмедя, Синевир
ГРН100

4 години

Всесезонна поїздка зі Східниці на риболовлю форелі. В програмі - природа, перевал, форельне господарство, с.Опака, всесезонний сноутюбінг, карпатська кухня, ресторан та колиба, активний відпочинок.
ГРН3 950

4 дні 3 ночі

Автобусна екскурсія Закарпаттям. Закарпаття - високогірна область України, що всім своїм колоритним масивом плавно спускається в Європу. Всім відомі найвищі гори, стрімкі річки, полонини та своєрідні вина з коньяками, смак яких століттями вдало доповнюється неповторними сортами сирів та вишуканими угорськими стравами. Ми покажемо Вам інше Закарпаття – легендарне та історичне, смачне та терпке, недоторкане та гаряче, а Ви пообіцяєте повернутись сюди знову!
Показ 1-4 of 4 results for Тур вихідного дняОчистити