Трускавець– це бальнеологічний курорт, який перебуває на відстані від Львова 100 кілометрів. Для Трускавця типовий помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, що благотворно впливає на задуми курорту.
Курорт знайомий мінеральними водами з 14 джерел таких як, «Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Софія», «Броніслава» та інше, родовищами «гірського воску» — озокириту (яке э єдине родовище у світі знаходиться на відстані 4 км від курорту — у Бориславі). Аналогом відомої карлововарської солі є трускавецька сіль “Барбара”, котру виварюють з високомінералізованих розчинів солі – ропи.
До послуг відпочиваючих є – більше ніж трьохсот лікувально-профілактичних процедур.
Певні традиції лікування та курортології перекладають новим поколінням лікарів.

Ще проводять дослідження та діагностику численних клінічних і біохімічних лабораторіях, зокрема, імунологічної та клініко-бактеріологічної лабораторіях, лабораторії імуноферментної і радіоізотопної діагностики, кабінетах функціональної діагностики серцево-судинної системи та ендоскопічного дослідження.

У 2003 році в Трускавці відкрито Міжнародну клініку відновного лікування професора В. Козявкіна.

Зараз в Трускавці діє біля 20 санаторіїв (Ріксос, Карпати, Лісова пісня, Женева, Дніпро, Нафтуся Прикарпаття, Молдова та інші) та численні пансіонати і вілли. Вартість путівок у санаторії Трускавця на будь-який розмір кошелька.

КРАЩЕ ЖИТЛО В ТРУСКАВЦІ

Трускавець готелі, санаторії

Готель Джем, Трускавець

Mirotel Resort & Spa Трускавець

Готель Свитязь Трускавець

Курортний комплекс Ріксос-Прикарпаття Трускавець

Дивитись усі пропозиції у Трускавці

ПОГОДА У ТРУСКАВЦІ

Погода
Погода у Трускавці

вологість:

тиск:

вітер: