Трускавець

Трускавець– це бальнеологічний курорт, який перебуває на відстані від Львова 100 кілометрів. Для Трускавця типовий помірно-континентальний клімат із середньорічною температурою + 7,6 ° C, що благотворно впливає на задуми курорту. Курорт знайомий мінеральними водами з 14 джерел таких як, «Нафтуся», «Юзя», «Марія», «Софія», «Броніслава» та інше, родовищами «гірського воску» — озокириту (яке э єдине родовище у світі знаходиться на відстані 4 км від курорту — у Бориславі). Аналогом відомої карлововарської солі є трускавецька сіль “Барбара”, котру виварюють з високомінералізованих розчинів солі – ропи. До послуг відпочиваючих є – більше ніж трьохсот лікувально-профілактичних процедур. Певні традиції лікування та курортології перекладають новим поколінням лікарів. Ще проводять дослідження та діагностику численних клінічних і біохімічних лабораторіях, зокрема, імунологічної та клініко-бактеріологічної лабораторіях, лабораторії імуноферментної і радіоізотопної діагностики, кабінетах функціональної діагностики серцево-судинної системи та ендоскопічного дослідження. У 2003 році в Трускавці відкрито Міжнародну клініку відновного лікування професора В. Козявкіна. Зараз в Трускавці діє біля 20 санаторіїв (Ріксос, Карпати, Лісова пісня, Женева, Дніпро, Нафтуся Прикарпаття, Молдова та інші) та численні пансіонати і вілли. Вартість путівок у санаторії Трускавця на будь-який розмір кошелька.

ПОГОДА У ТРУСКАВЦІ

Погода
Погода у Трускавці

вологість:

тиск:

вітер:


КРАЩЕ ЖИТЛО В ТРУСКАВЦІ

Трускавець готелі, санаторії
ГРН2 000

за добу

“ДіАнна” – чотиризірковий лікувально-оздоровчий комплекс, який важко не помітити при в’їзді в Східницю. До ваших послуг більше 100 найсучасніших комфортних номерів різних категорій, потужний медичний центр зі СПА-зоною, безліч розваг та надзвичайно-красива територія, що підкреслює особливий стиль комплексу. А чого варті унікальні страви з мангалу та музикальні вечори в топовому ресторані “Джамбо”
ГРН300

за добу

Сідус - хороший лікувально-оздоровчий комплекс в центрі Східниці, поруч з готелями «Три сини та донька 4 *» і поблизу джерел мінеральних вод №3, №1с і №13. Комплекс налічує 3 корпуси на 27 номерів різних типів і може розмістити до 70 відпочиваючих одночасно.
ГРН499

за добу

Готель «Едем» – це 9 номерів в самому центрі курорту Східниця та гарний вибір для відпочинку з лікувальною базою: комфортні номери, ресторан і кафе, смачна кухня та хороша медицина.
ГРН600

за добу

Вілла Grand - новенький сучасний відпочинковий комплекс на окраїні Східниці, з номерів якої відкриваються прекрасні краєвиди на гори. Вілла побудована за найвищими міжнародними стандартами та гарантує своїм гостям шикарний відпочинок, родзинкою якого стане релакс в басейні та чанах.