[dt_sc_hr_invisible_small]
[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”red” target=”_blank” link=’/home/booking/’]Забронювати [/dt_sc_button]

[dt_sc_button type=”type1″ iconstyle=”no-icon” size=”small” variation=”blue” target=”_blank” link=’/category/spo/’ ]Гарячі тури [/dt_sc_button]
[dt_sc_hr_invisible]

[dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_tab title=” ДОВІДНИК ПРО ЄГИПЕТ “]

[dt_sc_three_fifth first type =” type1″]
[dt_sc_hr_invisible_small]Єгипет уже довший час залишається найпопулярнішим пляжним відпочинком серед українців. Єгипет пропонує доступний відпочинок, має розвинену туристичну інфраструктуру і чудесні на узбережжя Червоного моря.
В Єгипті тропічний клімат з рідкими опадами та помітними добовими коливаннями температури. Найбільш комфортні умови для відпочинку на популярних курортах Єгипту відзначаються з листопада по квітень, з оптимальним є поєднанням температури повітря (+ 25 ° С) і води (+ 23 ° С). Температура води в Червоному морі ніколи не опускається нижче 20С. Середня температура повітря 25-30С.
Єгипет одна з найдавніших світових цивілізацій. Збережені на його території унікальні пам’ятки древньої культури залучають щорічно величезну кількість туристів з усього світу. Грандіозні піраміди і Великий Сфінкс, величні храми у Верхньому Єгипті, багато інших архітектурних та історичних шедеврів – все це вражає уяву всіх, кому вдається ближче познайомитися з цією дивовижною країною.
Єгипетські курорти омиваються найсолонішим морем Світового океану, з його кришталево чистими водами.
У Єгипті можна відпочивати цілий рік. Відпочинок в Єгипті – це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель Гуна, кліматичний санаторій Сафага, Макаді Бей, Дахаб, який полюбився дайверам, Таба. Єгипет залишається країною недорогого пляжного відпочинку. Прекрасний клімат, тепле море, широкі піщані пляжі, якісні готелі, різноманітні екскурсії, екзотика – все це робить відпочинок в Єгипті незабутнім.
За якістю і різноманітності коралів, морської флори і фауни Червоного моря ви не знайдете.
Запрошуємо вас здійснити захоплюючу подорож в країну вічного літа і теплого моря.

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=” КАРТА КУРОРТІВ ЄГИПТУ “]

[/dt_sc_tab]

[dt_sc_tab title=”ПОГОДА НА КУРОРТАХ”]

Погода Шармі елі Шейху » Єгипет

[/dt_sc_tab]

[/dt_sc_tabs_horizontal]

[dt_sc_hr_invisible_small]
Вартість турів уточнюйте за тел. 098 55 131 55, 03248 48 038

Віза


Громадяни України можуть виїжджати в Єгипет без раніше оформленої візи. Віза вартістю $ 25 (марка) оформляється по прильоту в аеропорту і дає право на одноразовий в’їзд до Єгипту і безперервне перебування в країні протягом одного місяця. Ваш паспорт повинен мати не менше двох вільних сторінок (розворот) для проставлення візи.
На дітей до 12 років, вписаних в паспорт батьків, віза не оплачується.
Громадяни України, які прибули в аеропорт Шарм-ель-Шейх та не будуть покидати Синайський півострів можуть візу не оплачувати.